Doprovodný webinář ke kurzu "Manažerské Impulzy"Doprovodný webinář ke kurzu "Manažerské Impulzy"0%

Peter Urbanec Webinář: Manažerské ImpulzyV záznamu doprovodného webináře k produktu "Manažerské Impulzy" si posvítíte na čtyři zajímavá manažerská témata. Online živým vysíláním Vás provede Peter Urbanec, Katarina Csongár a hostem bude David Kirš. Pro koho je určen webinář "Manažerské Impulzy"Tento webinář je určen všem, kteří se chtějí více dozvědět o unikátním kurzu "Manažerské Impulzy", který je určen především vedoucím pracovníkům. O vysílání "Manažerské Impulzy"Jak již bylo zmíněno, v tomto webináři se můžete těšit na čtyři stěžejní manažerská tématajak a kde hledat správné lidi do Vašeho týmu,jak vhodně a efektivně motivovat podřízené pracovníky,delegování aneb samostatný a zodpovědný pracovníkvztahy nebo výkon, je nutné si opravdu vybrat.Dále Vám zde bude více představen a odhalen produkt "Manažerské Impulzy", díky kterému se stanete profesionálním vedoucím pracovníkem s žádoucím respektem a autoritou.O autorovi webináře "Manažerské Impulzy"Peter Urbanec se řadí mezi úspěšné motivátory, kouče osobního rozvoje a obchodníky v podmínkách českého a slovenského prostředí, ale jeho kvality a aktivity překračují dokonce i tyto hranice. Školil např. v Asii, USA či v Africe. Peter se zaměřuje především na osobnostní růst a zvyšování výkonu jedinců. Velkým pozitivem Petera Urbance je jeho optimistický přístup k lidem, dokáže je přivést k zamyšlení nad sebou samými, následně je nakopnout a probudit v nich skrytou vnitřní sílu.
Za email

Popis

Webinář: Manažerské Impulzy

V záznamu doprovodného webináře k produktu "Manažerské Impulzy" si posvítíte na čtyři zajímavá manažerská témata. Online živým vysíláním Vás provede Peter Urbanec, Katarina Csongár a hostem bude David Kirš.

Pro koho je určen webinář "Manažerské Impulzy"

Tento webinář je určen všem, kteří se chtějí více dozvědět o unikátním kurzu "Manažerské Impulzy", který je určen především vedoucím pracovníkům.

O vysílání "Manažerské Impulzy"

Jak již bylo zmíněno, v tomto webináři se můžete těšit na čtyři stěžejní manažerská témata

  • jak a kde hledat správné lidi do Vašeho týmu,
  • jak vhodně a efektivně motivovat podřízené pracovníky,
  • delegování aneb samostatný a zodpovědný pracovník
  • vztahy nebo výkon, je nutné si opravdu vybrat.

Dále Vám zde bude více představen a odhalen produkt "Manažerské Impulzy", díky kterému se stanete profesionálním vedoucím pracovníkem s žádoucím respektem a autoritou.

O autorovi webináře "Manažerské Impulzy"

Peter Urbanec se řadí mezi úspěšné motivátory, kouče osobního rozvoje a obchodníky v podmínkách českého a slovenského prostředí, ale jeho kvality a aktivity překračují dokonce i tyto hranice. Školil např. v Asii, USA či v Africe. Peter se zaměřuje především na osobnostní růst a zvyšování výkonu jedinců. Velkým pozitivem Petera Urbance je jeho optimistický přístup k lidem, dokáže je přivést k zamyšlení nad sebou samými, následně je nakopnout a probudit v nich skrytou vnitřní sílu.

Podobné kurzy z kategorie

Liftago startuje

0.0%
Webinář o projektu Liftago, komunitním podnikání v dopravě.

9 DOVEDNOSTÍ ÚSPĚŠNÉHO PRACOVNÍHO DNE

0.0%
9 dovedností úspěšného pracovního dne Vás může nasměrovat tak, že během dne …

Jak být bohatý

0.0%
Banka není jediná možnost, kam uložit peníze. Pokud chcete poznat další, Pavel …