Unikátní kurz Pavla Fary "Internet polopatě"Unikátní kurz Pavla Fary "Internet polopatě"0%

Pavel Fara Video-kurz: Internet polopatěOnline trénink s názvem "Internet polopatě" Vám poskytne fungující návody, jak realizovat Vaše podníkání či živnost správným způsobem a se všemi potřebnými souvislostmi. Bude například řeč o SEO, PPC, email marketingu aj. Tento unikátní kurz pro Vás připravil odborník na podnikání Pavel Fara, který si na pomoc přizval pár specialistů na klíčovou oblast marketingu. Pro koho je online kurz určen?Kurz "Internet polopatě" bude velice přínosný pro všechny podnikatele, živnostníky, obchodníky bez ohledu na předmět podnikání. Ať už se zabýváte prodejem zboží či nabízením služeb, naleznete zde potřebné informace, které dodají vašemu podnikání nový a správný směr. Více o video-kurzu "Internet polopatě"V prostředí Internetu lze nalézt ohromné množství nejrůznějších návodů a informací, jak realizovat danou podnikatelskou činnost, ovšem mnoho z nich Vám prozradí pouze okrajové informace bez potřebné propojenosti, a proto se autor kurzu Pavel Fara rozhodl připravit tento hodnotný kurz, v rámci kterého obdržíte všechny informace, krok po kroku, jak Vaše podnikání odstartovat, rozšířit zákaznickou základnu či realizovat prodeje. Obdržíte tedy fungující a srozumitelné návody, které stačí pouze vzít a zavést do praxe. Kromě Pavla Fary se také můžete těšit na mnoho odborníků, kteří se specializují na klíčovou oblast marketingu, budete mít tedy ty správné a fungující informace. Můžete se například těšit nazkušeného odborníka v oblasti SEO Boba Němečka, který Vás v kurzu naučí, jak pracovat se SEO a jak využít PPC ve prospěch Vašeho podnikání,marketéra Vaška Krajňáka, který se specializuje na marketing na sociálních sítí a ukáže Vám, jak na svůj web přivádět nové zákazníky, experta na mailovací systémy Rada Tančouze, který Vás naučí, jak efektivně využívat email marketing či na Adama Faru, který Vás naučí, jak si vytvořit vlastní web a jakým obsahem ho následně naplnit. O autorovi kurzu Pavlu FaroviCelým kurzem, zaměřující se na efektivní podnikání, Vás bude provádět odborník Pavel Fara. Řadu let se věnoval profesi finančního poradce, dále vedl menší i větší pracovní týmy či pomáhal finančním poradcům s možnostmi prosazení se na konkurenčních trzích. V současné době působí především v oblasti online marketingu, ve které se zaměřuje zejména na finanční poradce. Jak již bylo zmíněno, kromě Pavla se můžete těšit i na mnoho odborníků z oblasti online marketingu.
Cena neuvedena

Popis

Video-kurz: Internet polopatě

Online trénink s názvem "Internet polopatě" Vám poskytne fungující návody, jak realizovat Vaše podníkání či živnost správným způsobem a se všemi potřebnými souvislostmi. Bude například řeč o SEO, PPC, email marketingu aj. Tento unikátní kurz pro Vás připravil odborník na podnikání Pavel Fara, který si na pomoc přizval pár specialistů na klíčovou oblast marketingu.

Pro koho je online kurz určen?

Kurz "Internet polopatě" bude velice přínosný pro všechny podnikatele, živnostníky, obchodníky bez ohledu na předmět podnikání. Ať už se zabýváte prodejem zboží či nabízením služeb, naleznete zde potřebné informace, které dodají vašemu podnikání nový a správný směr.

Více o video-kurzu "Internet polopatě"

V prostředí Internetu lze nalézt ohromné množství nejrůznějších návodů a informací, jak realizovat danou podnikatelskou činnost, ovšem mnoho z nich Vám prozradí pouze okrajové informace bez potřebné propojenosti, a proto se autor kurzu Pavel Fara rozhodl připravit tento hodnotný kurz, v rámci kterého obdržíte všechny informace, krok po kroku, jak Vaše podnikání odstartovat, rozšířit zákaznickou základnu či realizovat prodeje. Obdržíte tedy fungující a srozumitelné návody, které stačí pouze vzít a zavést do praxe.

Kromě Pavla Fary se také můžete těšit na mnoho odborníků, kteří se specializují na klíčovou oblast marketingu, budete mít tedy ty správné a fungující informace. Můžete se například těšit na

  • zkušeného odborníka v oblasti SEO Boba Němečka, který Vás v kurzu naučí, jak pracovat se SEO a jak využít PPC ve prospěch Vašeho podnikání,
  • marketéra Vaška Krajňáka, který se specializuje na marketing na sociálních sítí a ukáže Vám, jak na svůj web přivádět nové zákazníky,
  • experta na mailovací systémy Rada Tančouze, který Vás naučí, jak efektivně využívat email marketing či
  • na Adama Faru, který Vás naučí, jak si vytvořit vlastní web a jakým obsahem ho následně naplnit.

O autorovi kurzu Pavlu Farovi

Celým kurzem, zaměřující se na efektivní podnikání, Vás bude provádět odborník Pavel Fara. Řadu let se věnoval profesi finančního poradce, dále vedl menší i větší pracovní týmy či pomáhal finančním poradcům s možnostmi prosazení se na konkurenčních trzích. V současné době působí především v oblasti online marketingu, ve které se zaměřuje zejména na finanční poradce. Jak již bylo zmíněno, kromě Pavla se můžete těšit i na mnoho odborníků z oblasti online marketingu.

Podobné kurzy z kategorie

Peníze v podnikání

0.0%
Peníze v podnikání jsou důležité. Pokud se chcete dozvědět jak začít od nuly, …

Jak úspěšně vyjednávat s dodavateli - vyjednávání s…

0.0%
Téměř každé obchodní jednání se odvíjí od oboustranné schopnosti vyjednávat a …

Jak ušetřit až 90% nákladů na cestování a komunikaci se…

0.0%
Využíváte moderní komunikační prostředky nebo stále dáváte přednost osobnímu …