Mastermind pro podnikatele a manažeryMastermind pro podnikatele a manažery0%

Simona Bodláková Jste majitelem firmy nebo manažerem odpovědným za běh oddělení ve společnosti? Řešíte otázky vedení lidí, řídíte změnu, projekty, inovace? Chtěli byste znát názor lidí z businessu, kteří nejsou zatíženi historií nebo souvislostmi? Přijďte se jich zeptat!Představte si, že řešíte svou aktuální manažerskou nebo business výzvu s 9ti dalšími aktivními a úspěšnými manažery. Získáte pohled kompetentních a zkušených lidí na Vaši situaci, kteří mají čerstvý pohled a jiný nezatížený přístup. Každý má možnost přihlásit se k řešení vlastní situace nebo sdílet své zkušenosti, naslouchat a nechat se inspirovat při řešení situací ostatních.  CO JE TO MASTERMIND?Mastermind je skupina lidí, která se pravidelně setkává, aby využila bohatství svých zkušeností a znalostí při řešení konkrétní výzvy a problémů jednotlivých členů. Každý účastník skupiny má možnost požádat skupinu, aby se věnovala některé z jeho výzev. Popíše členům situaci, kterou řeší a členové pomocí svých zkušeností a odlišných pohledů navrhují možné kroky a řešení.více na www.sevendevelopment.cz.  Příští Business Mastermind se koná ve středu 17. února 2016 od 9:00 do 12:15 hodin. Místo konání: Flexi Office, Ovocný trh 11, Praha 1 Setkáváme ve skupině maximálně 10ti členů.Rezervujte si své místo včas!  CenaÚčastnický poplatek za celé dopoledne je 2 000 Kč. Platí se pouze převodem na účet. Bankovní spojení: 2900851256/2010. Důležité upozornění - částka musí být připsána na náš účet nejpozději den před začátkem akce. Fakturu Vám zašleme po přihlášení. Při neúčasti se vstupné nevrací. Odhlásit z akce se lze nejpozději 5 pracovních dní před dnem konání Mastermind.   7 důvodů proč přijít na mastermind: Získáte energii, motivaci a inspiraci pro vaše nové aktivity.Získáte pohled na svou situaci a výzvy od nezávislých a zkušených manažerů (10 lídrů s deseti lety zkušeností v byznyse vám poskytne 100 let praxe v jedné místnosti).Rozšíříte své obzory a objevíte nové manažerské metody, stanete se efektivnější - získáte více času a méně stresu.Budete mít příležitost podělit se o své zkušenosti a postoje s ostatními manažery.Budete pracovat ve skupině lidí, kteří se stanou vašimi novými kontakty a podrží vás v obtížných situacích.Dostanete podporu a chuť uskutečnit nutná rozhodnutí vedoucí k vašemu cíli.Věnujete čas sami sobě, budete sdílet, učit se a růst.

Popis

Jste majitelem firmy nebo manažerem odpovědným za běh oddělení ve společnosti? Řešíte otázky vedení lidí, řídíte změnu, projekty, inovace? Chtěli byste znát názor lidí z businessu, kteří nejsou zatíženi historií nebo souvislostmi? Přijďte se jich zeptat!

Představte si, že řešíte svou aktuální manažerskou nebo business výzvu s 9ti dalšími aktivními a úspěšnými manažery. Získáte pohled kompetentních a zkušených lidí na Vaši situaci, kteří mají čerstvý pohled a jiný nezatížený přístup. 

Každý má možnost přihlásit se k řešení vlastní situace nebo sdílet své zkušenosti, naslouchat a nechat se inspirovat při řešení situací ostatních.  

CO JE TO MASTERMIND?

Mastermind je skupina lidí, která se pravidelně setkává, aby využila bohatství svých zkušeností a znalostí při řešení konkrétní výzvy a problémů jednotlivých členů. 

Každý účastník skupiny má možnost požádat skupinu, aby se věnovala některé z jeho výzev. Popíše členům situaci, kterou řeší a členové pomocí svých zkušeností a odlišných pohledů navrhují možné kroky a řešení.

více na www.sevendevelopment.cz.

 

Příští Business Mastermind se koná ve středu 

17. února 2016

 od 9:00 do 12:15 hodin. 

Místo konání: Flexi Office, Ovocný trh 11, Praha 1

 

Setkáváme ve skupině maximálně 10ti členů.

Rezervujte si své místo včas! 

 

Cena

Účastnický poplatek za celé dopoledne je 2 000 Kč. 

Platí se pouze převodem na účet. 

Bankovní spojení: 2900851256/2010.

 

Důležité upozornění - částka musí být připsána na náš účet nejpozději den před začátkem akce. Fakturu Vám zašleme po přihlášení. Při neúčasti se vstupné nevrací. Odhlásit z akce se lze nejpozději 5 pracovních dní před dnem konání Mastermind.  

 

7 důvodů proč přijít na mastermind:

 

  1. Získáte energii, motivaci a inspiraci pro vaše nové aktivity.

  2. Získáte pohled na svou situaci a výzvy od nezávislých a zkušených manažerů (10 lídrů s deseti lety zkušeností v byznyse vám poskytne 100 let praxe v jedné místnosti).

  3. Rozšíříte své obzory a objevíte nové manažerské metody, stanete se efektivnější - získáte více času a méně stresu.

  4. Budete mít příležitost podělit se o své zkušenosti a postoje s ostatními manažery.

  5. Budete pracovat ve skupině lidí, kteří se stanou vašimi novými kontakty a podrží vás v obtížných situacích.

  6. Dostanete podporu a chuť uskutečnit nutná rozhodnutí vedoucí k vašemu cíli.

  7. Věnujete čas sami sobě, budete sdílet, učit se a růst.

Podobné kurzy z kategorie

10 kroků k zviditelnění živnostníků

0.0%
Víte proč se mnoho živnostníků nemůže prosadit? Kde dělají chyby? Na to vám …

Efektivní vedení lidí na akci "Úspěšný šéf a výkonný…

0.0%
Živé setkání: Úspěšný šéf a výkonný personál. Dne 29.7.2015 od 8:30 hod. se v …