Naučte se prodávat svůj talent přes internet



Naučte se prodávat svůj talent přes internet



60%

David Kirš Naučte se prodávat svůj talent přes internetDAVID KIRŠ, JEDEN Z PRVNÍCH LIDÍ V ČR, KTERÝ ZAČAL PRODÁVAT SVŮJ TALENT PŘES INTERNET DÁVÁ Z RUKY KOMPLETNÍ NÁVOD JAK UCHOPIT, ZABALIT A PRODÁVAT VÁŠ TALENT - VÁŠEŇ, RADY A KNOW-HOW - DÍKY INTERNETU. JAK NASTOUPIT DO VLAKU EXPERT ECONOMY A STÁT SE LÍDREM A AUTORITOU V OBORU.Prodej svůj talent je opravdu komplexní online seminářOnline kurz Prodej svůj talent je opravdu velmi obsáhlý kurz, který pokrývá veškeré aspekty, které vám pomohou začít prodávat své zkušenosti, knowhow, informační produkty a kurzy online. Seminář vám ukáže, jak se stát se expertem a uznávanou autoritou na internetu.Nejnovější statistiky o online vzdělávání ukazují... Každou sekundu nakoupí lidé a firmy online informační produkty a kurzy na inzernetu za 81.431 Kč. Více statistik a faktických informací je uvedeno na webu kurzu. Jedná se o opravdu zajímavá data a hlavně se ukazuje, že tento trend online vzdělávání, tedy prodeje svého talentu přes internet neustále roste. Proč využít online kurzu: Prodej svůj talentNikdo před tím, neshrnul takto komplexně způsob prodeje informací a knowhow přes internet. Najdete zde mnoho zajímavých tipů a triků, jak co nejefektivněji využít internet k tomu, aby automatizovaně prodával vaše zkušenosti.Online seminář nabízí tyto modulyČÁST A: BUDOVÁNÍ PLATFORMYSEBE-VĚDOMÍZNAČKAPRODUKTMARKETINGNÁSTROJEČÁST B: STAVĚNÍ PILÍŘŮ Kniha (ebook)Seminář (webinář)Online kurz (video)Klub / předplatnéČÁST C: ČAS NÁVŠTĚVNávštěvnost je zaklínadlo internetu. Bohužel často není problém v návštěvnosti, byť si to většina lidí myslí. Nyní použijete pět nejosvědčenějších technik, jak získávat traffic pro svůj Expert Byznys. Posíláme vodu na mlýn: 5x Traffic.ČÁST D: VYBÍRÁME VSTUPNÉUmění není prodat jednou. Umění je prodat opakovaně a za více peněz. Prodat a pomáhat dále. Podíváme se na pokročilé techniky a poslouží nám čtyři z nich pro zvyšování profitu. Přirozeně a nenásilně.
Cena neuvedena

Popis

Naučte se prodávat svůj talent přes internet

DAVID KIRŠ, JEDEN Z PRVNÍCH LIDÍ V ČR, KTERÝ ZAČAL PRODÁVAT SVŮJ TALENT PŘES INTERNET DÁVÁ Z RUKY KOMPLETNÍ NÁVOD JAK UCHOPIT, ZABALIT A PRODÁVAT VÁŠ TALENT - VÁŠEŇ, RADY A KNOW-HOW - DÍKY INTERNETU. JAK NASTOUPIT DO VLAKU EXPERT ECONOMY A STÁT SE LÍDREM A AUTORITOU V OBORU.

Prodej svůj talent je opravdu komplexní online seminář

Online kurz Prodej svůj talent je opravdu velmi obsáhlý kurz, který pokrývá veškeré aspekty, které vám pomohou začít prodávat své zkušenosti, knowhow, informační produkty a kurzy online. Seminář vám ukáže, jak se stát se expertem a uznávanou autoritou na internetu.

Nejnovější statistiky o online vzdělávání ukazují...

Každou sekundu nakoupí lidé a firmy online informační produkty a kurzy na inzernetu za 81.431 Kč. Více statistik a faktických informací je uvedeno na webu kurzu. Jedná se o opravdu zajímavá data a hlavně se ukazuje, že tento trend online vzdělávání, tedy prodeje svého talentu přes internet neustále roste.

Proč využít online kurzu: Prodej svůj talent

Nikdo před tím, neshrnul takto komplexně způsob prodeje informací a knowhow přes internet. Najdete zde mnoho zajímavých tipů a triků, jak co nejefektivněji využít internet k tomu, aby automatizovaně prodával vaše zkušenosti.

Online seminář nabízí tyto moduly

ČÁST A: BUDOVÁNÍ PLATFORMY

 1. SEBE-VĚDOMÍ
 2. ZNAČKA
 3. PRODUKT
 4. MARKETING
 5. NÁSTROJE

ČÁST B: STAVĚNÍ PILÍŘŮ

 1. Kniha (ebook)
 2. Seminář (webinář)
 3. Online kurz (video)
 4. Klub / předplatné

ČÁST C: ČAS NÁVŠTĚV

  Návštěvnost je zaklínadlo internetu. Bohužel často není problém v návštěvnosti, byť si to většina lidí myslí. Nyní použijete pět nejosvědčenějších technik, jak získávat traffic pro svůj Expert Byznys. Posíláme vodu na mlýn: 5x Traffic.

  ČÁST D: VYBÍRÁME VSTUPNÉ

  Umění není prodat jednou. Umění je prodat opakovaně a za více peněz. Prodat a pomáhat dále. Podíváme se na pokročilé techniky a poslouží nám čtyři z nich pro zvyšování profitu. Přirozeně a nenásilně.

  Podobné kurzy z kategorie

  Nejlepší obchodník je váš web

  0.0%
  Pomocí tohoto ebooku se dozvíte, jak vybudovat kvalitní web, který bude …

  Jediný workshop v ČR: Jak začít podnikat na Amazonu …

  0.0%
  Workshop o podnikání na Amazonu. Dne 1.10.2016 v Praze v podnikatelském …

  Jak úspěšně vyjednávat s dodavateli - vyjednávání s…

  0.0%
  Na tomto semináři si můžete prakticky procvičit znalosti získané na semináři …