Magická kniha “Podnikání z pláže“Magická kniha “Podnikání z pláže“0%

Stanislava Mrázková Podnikání z plážeKniha úspěšné podnikatelky Stanislavy Mrázkové s názvem "Podnikání z pláže" Vám poskytne inspiraci a praktické rady pro svobodné podnikání. Naučte se prostřednictvím této knihy využívat rozsáhlý potenciál internetu a online marketingu tak, abyste mohli naplnit své sny a přání a podnikat jakoby "z pláže".Pro koho je kniha “Podnikání z pláže“ určena?Titul “Podnikání z pláže“ je určen pro ty z Vás, kteří chcete najít potřebnou inspiraci a odvahu pro realizaci svobodného podnikání.Na co se v knize “Podnikání z pláže“ můžete těšit?"Žijte příběh, který chcete vyprávět" je hlavní myšlenkou provázející celou Stáninu knihu. Tato magická kniha je velice inspirativní, motivující a vybízející ke změně Vašeho dosavadního života. "Podnikání z pláže" představujeknihu o svobodě,knihu plnou praktických rad s konkrétními příklady,publikaci, kterou se prolínají příběhy podnikatelů a lidí, jejichž život je svobodný a naplněný, o svůj příběh se podělil např. David Kirš, Jiří Stibor či Bohdana Kabátová.Kdo je Stanislava Mrázková?Stanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě.V této knize "Podnikání z pláže" Vám chce Stáňa ukázat, že i Vy si můžete plnit své tajné a šílené sny, všechny omezení jsou pouze ve Vaší mysli. Podnikání jako z "pláže" je v současné době prostřednictvím moderních technologií a internetu vhodné zcela pro každého. Nechte se tedy inspirovat a žijte i Vy svůj životní příběh. 
199

Popis

Podnikání z pláže

Kniha úspěšné podnikatelky Stanislavy Mrázkové s názvem "Podnikání z pláže" Vám poskytne inspiraci a praktické rady pro svobodné podnikání. Naučte se prostřednictvím této knihy využívat rozsáhlý potenciál internetu a online marketingu tak, abyste mohli naplnit své sny a přání a podnikat jakoby "z pláže".

Pro koho je kniha “Podnikání z pláže“ určena?

Titul “Podnikání z pláže“ je určen pro ty z Vás, kteří chcete najít potřebnou inspiraci a odvahu pro realizaci svobodného podnikání.

Na co se v knize “Podnikání z pláže“ můžete těšit?

"Žijte příběh, který chcete vyprávět" je hlavní myšlenkou provázející celou Stáninu knihu. Tato magická kniha je velice inspirativní, motivující a vybízející ke změně Vašeho dosavadního života. "Podnikání z pláže" představuje

  • knihu o svobodě,
  • knihu plnou praktických rad s konkrétními příklady,
  • publikaci, kterou se prolínají příběhy podnikatelů a lidí, jejichž život je svobodný a naplněný, o svůj příběh se podělil např. David Kirš, Jiří Stibor či Bohdana Kabátová.

Kdo je Stanislava Mrázková?

Stanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě.

V této knize "Podnikání z pláže" Vám chce Stáňa ukázat, že i Vy si můžete plnit své tajné a šílené sny, všechny omezení jsou pouze ve Vaší mysli. Podnikání jako z "pláže" je v současné době prostřednictvím moderních technologií a internetu vhodné zcela pro každého. Nechte se tedy inspirovat a žijte i Vy svůj životní příběh. 

Podobné kurzy z kategorie

Webinář Jiřího Mazura "Jak získat Tajemství z Pravé strany"

0.0%
Webinář: Jak získat Tajemství z Pravé strany. Dne 18.6.2015 od 20:00 hod. se …

Video-kurz: Podnikání z pláže

0.0%
Známá odbornice v oblasti online marketingu Stanislava Mrázková připravila …

Milionové impérium 2014

0.0%
Změňte to, co vás baví a co umíte ve své milionové impérium.