Webinář: Podnikání z pláže v praxiWebinář: Podnikání z pláže v praxi0%

Stanislava Mrázková Webinář na téma "Podnikání z pláže v praxi", pod vedením známé odbornice v oblasti online marketingu Stanislavy Mrázkové, Vám poskytne řadu inspirujících rad pro svobodné podnikání. Stáňa si na pomoc přizvala známé hosty, konkrétně Danu-Sofii Šlancarovou, Michalu Měřínskou, Petera Švarala a Davida Zonygu. Na webináři budou probírána témata např. jak zmínění hosté objevili téma svého podnikání z pláže, jaké obavy a strachy museli překonávat, než se rozhodli jít do akce či co ve svém podnikání považují za klíčové. Tento webinář Vám pomůže učinit potřebné kroky na cestě za sny.
Za email

Popis

Webinář na téma "Podnikání z pláže v praxi", pod vedením známé odbornice v oblasti online marketingu Stanislavy Mrázkové, Vám poskytne řadu inspirujících rad pro svobodné podnikání.

Stáňa si na pomoc přizvala známé hosty, konkrétně Danu-Sofii Šlancarovou, Michalu Měřínskou, Petera Švarala a Davida Zonygu. Na webináři budou probírána témata např. jak zmínění hosté objevili téma svého podnikání z pláže, jaké obavy a strachy museli překonávat, než se rozhodli jít do akce či co ve svém podnikání považují za klíčové. Tento webinář Vám pomůže učinit potřebné kroky na cestě za sny.

Podobné kurzy z kategorie

Chaos Pilot 2.0

0.0%
Tento kurz Vám poskytne praktické strategie a návody, které Vás zaručeně …

Peníze v podnikání

0.0%
Peníze v podnikání jsou důležité. Pokud se chcete dozvědět jak začít od nuly, …

Raketový web

0.0%
Raketový web. Video-kurz s titulem "Raketový web" pocházející od úspěšného …