Workshop:Jak vzniká dobrý nápadWorkshop:Jak vzniká dobrý nápad0%

Social Impact Award Na co se zaměřit? Na světě je tolik problémů… Jaká je moje cílová skupina? Jaké jsou její skutečné potřeby a problémy? Jak je lze řešit? Jak zjistím, které řešení bude skutečně fungovat? Metoda Design Thinking může udělat z každého z nás hrdinu. Vědomí, že právě já můžu realizovat velké věci, bez ohledu na to, kolik mám k dispozici času a finančních zdrojů, je značně osvobozující. Na druhou stranu bez tvrdé práce a ověřených postupů by to šlo jen těžko. Základní nástroje Design Thinking, které posouvají inovační projekty od nápadů k realizaci, a především k nadšeným uživatelům, přijdou představit odborníci z Direct People.
Zdarma

Popis

Na co se zaměřit? Na světě je tolik problémů… Jaká je moje cílová skupina? Jaké jsou její skutečné potřeby a problémy? Jak je lze řešit? Jak zjistím, které řešení bude skutečně fungovat?

Metoda Design Thinking může udělat z každého z nás hrdinu. Vědomí, že právě já můžu realizovat velké věci, bez ohledu na to, kolik mám k dispozici času a finančních zdrojů, je značně osvobozující. Na druhou stranu bez tvrdé práce a ověřených postupů by to šlo jen těžko. Základní nástroje Design Thinking, které posouvají inovační projekty od nápadů k realizaci, a především k nadšeným uživatelům, přijdou představit odborníci z Direct People.

Podobné kurzy z kategorie

Podnikání a marketing v 21. století

0.0%
Kurz Vám představí všechny možnosti, které podnikatelům, obchodníkům i …

Workshop:Jak vzniká dobrý nápad

0.0%
Na co se zaměřit? Na světě je tolik problémů… Jaká je moje cílová skupina? …

Totální zlom

0.0%
Pavel ŘÍha a Tomáš Lukavec společně přináší velký vzdělávací program Totální …