Workshop:Jak vzniká dobrý nápadWorkshop:Jak vzniká dobrý nápad0%

Social Impact Award Na co se zaměřit? Na světě je tolik problémů… Jaká je moje cílová skupina? Jaké jsou její skutečné potřeby a problémy? Jak je lze řešit? Jak zjistím, které řešení bude skutečně fungovat? Metoda Design Thinking může udělat z každého z nás hrdinu. Vědomí, že právě já můžu realizovat velké věci, bez ohledu na to, kolik mám k dispozici času a finančních zdrojů, je značně osvobozující. Na druhou stranu bez tvrdé práce a ověřených postupů by to šlo jen těžko. Základní nástroje Design Thinking, které posouvají inovační projekty od nápadů k realizaci, a především k nadšeným uživatelům, přijdou představit odborníci z Direct People.
Zdarma

Popis

Na co se zaměřit? Na světě je tolik problémů… Jaká je moje cílová skupina? Jaké jsou její skutečné potřeby a problémy? Jak je lze řešit? Jak zjistím, které řešení bude skutečně fungovat?

Metoda Design Thinking může udělat z každého z nás hrdinu. Vědomí, že právě já můžu realizovat velké věci, bez ohledu na to, kolik mám k dispozici času a finančních zdrojů, je značně osvobozující. Na druhou stranu bez tvrdé práce a ověřených postupů by to šlo jen těžko. Základní nástroje Design Thinking, které posouvají inovační projekty od nápadů k realizaci, a především k nadšeným uživatelům, přijdou představit odborníci z Direct People.

Podobné kurzy z kategorie

VIP Traders Meeting

0.0%
Dosáhněte ještě většího úspěchu Vašeho podnikání na setkání těch nejlepších. …

Jak vydělat peníze

0.0%
Zjistěte jak vydělávat jinak než tvrdou prací a to tím, co vás baví.

Pište jako copywriter

0.0%
Obsahem tohoto živého setkání je např. internetová stylistika, návod, jak …