Rozvíjím své podnikáníRozvíjím své podnikání0%

Lenka Papadakisová Konzultačně-mentoringový program určený pro ženy s názvem "Rozvíjím své podnikání" pro Vás připravila autorka Lenka Papadakisová. Program Vás provede krok za krokem realitou podnikání (zmapování Vaší současné situace, uvědomění si důležitých návyků, vytvoření vlastního přístupu k podnikatelské praxi, implementace řešení do každodenní praxe).Hlavní témata nabízeného programu "Rozvíjím své podnikání" je:osobní leadership (přechod od solového hráče k týmovému, rozpoznání změn v dané roli, emoce, hodnoty, objektivnost, důvěra či selháni atd.),podnikatelské myšlení (gen firmy, značka, kvalita produktu/služby, klienti, cena, marketing, komunikace atd.).Tento kurz je prakticky zaměřen především na konkrétní podnikatelské situace žen. Podporuje podnikatelský i osobní rozvoj. Vše, co se na společných setkáních naučíte, budete následně ukotvovat v každodenní praxi. Celý tento kurz trvá tři měsíce a je pouze na Vás, zda se zúčastníte všech jeho části nebo pouze vybraných.
3 025

Popis

Konzultačně-mentoringový program určený pro ženy s názvem "Rozvíjím své podnikání" pro Vás připravila autorka Lenka Papadakisová. Program Vás provede krok za krokem realitou podnikání (zmapování Vaší současné situace, uvědomění si důležitých návyků, vytvoření vlastního přístupu k podnikatelské praxi, implementace řešení do každodenní praxe).

Hlavní témata nabízeného programu "Rozvíjím své podnikání" je:

  • osobní leadership (přechod od solového hráče k týmovému, rozpoznání změn v dané roli, emoce, hodnoty, objektivnost, důvěra či selháni atd.),
  • podnikatelské myšlení (gen firmy, značka, kvalita produktu/služby, klienti, cena, marketing, komunikace atd.).

Tento kurz je prakticky zaměřen především na konkrétní podnikatelské situace žen. Podporuje podnikatelský i osobní rozvoj. Vše, co se na společných setkáních naučíte, budete následně ukotvovat v každodenní praxi. Celý tento kurz trvá tři měsíce a je pouze na Vás, zda se zúčastníte všech jeho části nebo pouze vybraných.

Podobné kurzy z kategorie

Naučte se prodávat svůj talent přes internet

60.0%
Naučte se prodávat svůj talent přes internet. DAVID KIRŠ, JEDEN Z PRVNÍCH LIDÍ …

10 tipů, jak jednoduše nastartovat vaše vlastní info…

0.0%
Ebook obsahuje 10 skvělých tipů, které vám pomohou rozjet vlastní infopodnikání.
Zdarma

Video-kurz: 7 strategií, jak mít hvězdný byznys i v této…

0.0%
Odborník v oblasti podnikání Zdeněk Steiner pro Vás připravil prémiový video …