Rozvíjím své podnikáníRozvíjím své podnikání0%

Lenka Papadakisová Konzultačně-mentoringový program určený pro ženy s názvem "Rozvíjím své podnikání" pro Vás připravila autorka Lenka Papadakisová. Program Vás provede krok za krokem realitou podnikání (zmapování Vaší současné situace, uvědomění si důležitých návyků, vytvoření vlastního přístupu k podnikatelské praxi, implementace řešení do každodenní praxe).Hlavní témata nabízeného programu "Rozvíjím své podnikání" je:osobní leadership (přechod od solového hráče k týmovému, rozpoznání změn v dané roli, emoce, hodnoty, objektivnost, důvěra či selháni atd.),podnikatelské myšlení (gen firmy, značka, kvalita produktu/služby, klienti, cena, marketing, komunikace atd.).Tento kurz je prakticky zaměřen především na konkrétní podnikatelské situace žen. Podporuje podnikatelský i osobní rozvoj. Vše, co se na společných setkáních naučíte, budete následně ukotvovat v každodenní praxi. Celý tento kurz trvá tři měsíce a je pouze na Vás, zda se zúčastníte všech jeho části nebo pouze vybraných.
3 025

Popis

Konzultačně-mentoringový program určený pro ženy s názvem "Rozvíjím své podnikání" pro Vás připravila autorka Lenka Papadakisová. Program Vás provede krok za krokem realitou podnikání (zmapování Vaší současné situace, uvědomění si důležitých návyků, vytvoření vlastního přístupu k podnikatelské praxi, implementace řešení do každodenní praxe).

Hlavní témata nabízeného programu "Rozvíjím své podnikání" je:

  • osobní leadership (přechod od solového hráče k týmovému, rozpoznání změn v dané roli, emoce, hodnoty, objektivnost, důvěra či selháni atd.),
  • podnikatelské myšlení (gen firmy, značka, kvalita produktu/služby, klienti, cena, marketing, komunikace atd.).

Tento kurz je prakticky zaměřen především na konkrétní podnikatelské situace žen. Podporuje podnikatelský i osobní rozvoj. Vše, co se na společných setkáních naučíte, budete následně ukotvovat v každodenní praxi. Celý tento kurz trvá tři měsíce a je pouze na Vás, zda se zúčastníte všech jeho části nebo pouze vybraných.

Podobné kurzy z kategorie

Efektivní vedení lidí na akci "Úspěšný šéf a výkonný…

0.0%
Živé setkání: Úspěšný šéf a výkonný personál. Dne 29.7.2015 od 8:30 hod. se v …

Vše o marketingu na facebooku

0.0%
Zjistěte jak naplno využít potenciál, který nabízí facebook.  Co …

Lean v kostce

0.0%
Motivujte své zaměstnance, zvyšte svou produktivitu a zisk.