Video-kurz: 7 strategií, jak mít hvězdný byznys i v této turbulentní doběVideo-kurz: 7 strategií, jak mít hvězdný byznys i v této turbulentní době0%

Zdeněk Steiner Odborník v oblasti podnikání Zdeněk Steiner pro Vás připravil prémiový video-kurz s názvem "7 strategií, jak mít hvězdný byznys i v této turbulentní době". Pro přístup k tomuto video tréninku stačí zadat pouze Vaši emailovou adresu. Dozvíte se např. jak se stát lídrem na Vašem trhu a během pouhého jednoho roku svůj byznys zdvojnásobit či jaké podnikatelské offline strategie Vám a Vašemu podnikání pomohou uspět v online světě a posunout podnikání správným směrem.
Za email

Popis

Odborník v oblasti podnikání Zdeněk Steiner pro Vás připravil prémiový video-kurz s názvem "7 strategií, jak mít hvězdný byznys i v této turbulentní době". Pro přístup k tomuto video tréninku stačí zadat pouze Vaši emailovou adresu.

Dozvíte se např. jak se stát lídrem na Vašem trhu a během pouhého jednoho roku svůj byznys zdvojnásobit či jaké podnikatelské offline strategie Vám a Vašemu podnikání pomohou uspět v online světě a posunout podnikání správným směrem.

Podobné kurzy z kategorie

10×10 manažerských chyb v internetovém podnikání

0.0%
Získejte souhrn 100 chyb z 10 oblastí podnikání, kterých se dopouští mnoho …

Rozvíjím své podnikání

0.0%
Konzultačně-mentoringový program určený pro ženy s názvem "Rozvíjím své …

Vše o marketingu na facebooku

0.0%
Zjistěte jak naplno využít potenciál, který nabízí facebook.  Co …