Video-kurz: 7 strategií, jak mít hvězdný byznys i v této turbulentní doběVideo-kurz: 7 strategií, jak mít hvězdný byznys i v této turbulentní době0%

Zdeněk Steiner Odborník v oblasti podnikání Zdeněk Steiner pro Vás připravil prémiový video-kurz s názvem "7 strategií, jak mít hvězdný byznys i v této turbulentní době". Pro přístup k tomuto video tréninku stačí zadat pouze Vaši emailovou adresu. Dozvíte se např. jak se stát lídrem na Vašem trhu a během pouhého jednoho roku svůj byznys zdvojnásobit či jaké podnikatelské offline strategie Vám a Vašemu podnikání pomohou uspět v online světě a posunout podnikání správným směrem.
Za email

Popis

Odborník v oblasti podnikání Zdeněk Steiner pro Vás připravil prémiový video-kurz s názvem "7 strategií, jak mít hvězdný byznys i v této turbulentní době". Pro přístup k tomuto video tréninku stačí zadat pouze Vaši emailovou adresu.

Dozvíte se např. jak se stát lídrem na Vašem trhu a během pouhého jednoho roku svůj byznys zdvojnásobit či jaké podnikatelské offline strategie Vám a Vašemu podnikání pomohou uspět v online světě a posunout podnikání správným směrem.

Podobné kurzy z kategorie

Liftago startuje

0.0%
Webinář o projektu Liftago, komunitním podnikání v dopravě.

Jak být bohatý

0.0%
Banka není jediná možnost, kam uložit peníze. Pokud chcete poznat další, Pavel …

Video-kurz: Jak zvýšit úroveň oddělení nákupu

0.0%
Osvojte si strategie nákupu, které využívají úspěšné společnosti, a zjistěte, …