Obsáhlý seznam užitečných online nástrojů pro Vaše podnikáníObsáhlý seznam užitečných online nástrojů pro Vaše podnikání91%

Jiří Svoboda Online nástroje pro podnikáníProstřednictvím ebooku s názvem "Nástroje pro podnikání" pocházející z autora Jiřího Svobody získáte obsáhlý seznam užitečných internetových nástrojů, které vám pomůžou v podnikání. Seznam těchto nástrojů se zajisté stane Vaším dobrým společníkem na cestě online podnikáním.Nemusíte perfektně rozumět všemu, stačí používat ty správné nástroje, díky kterým může být vaše práce rychlejší, efektivnější, levnější nebo přehlednější.Ebook o nástrojí pro podnikateleEbook o nástrojích pro podnikatele obsahuje seznam užitečných nástrojů rozdělených do několika kategorií. Tento elektronický seznam je vytvořený tak, abyste se v něm mohli rychle orientovat. Na odkaz s nástrojem pro podnikání stačí kliknout a budete přesměrování na originální stránku, kde si můžete prohlížet vlastnosti nástroje, ceny, reference a další důležité informace.Pro koho je seznam online nástrojů určen?Téměř každý z nás musí v online světě provádět velké množství činností, bez kterých se dnešní internetové podnikání neobejde, je tedy dobré, využívat určitý užitečný a efektivní nástroj. Ebook "Nástroje pro podnikání" je vhodný pro všechny, kteří si chtějí pomocí online nástrojů usnadnit své podnikání a šetřit tak svůj drahocenný čas. Na co se můžete těšit v seznamu online nástrojů pro Vaše podnikání?Ebook "Nástroje pro podnikání" obsahuje celkem osm stran s cca 200 užitečnými nástroji a jejich přímými odkazy, a to vše bez zbytečné “omáčky“. Naleznete zde např. nástroje pro:tvorbu internetových bannerů,automatizace reportingu,email marketingové nástroje,pro řízení vztahu se zákazníkem (CRM),zákaznickou péčiměření odpracovaného času,provádění A/B testování,tvorbu užitečných ikon,usnadnění, provádění a vyhodnocování webové analytiky,marketingovou automatizaci,sociální sítě,seznam stránek s fotkami pro komerční použití zdarma,seznam stránek s audio-vizuálním materiálem pro komerční použití zdarma,úpravu a vytváření grafiky Vašich webových stránek a mnoho dalších hodnotných nástrojů.Kdo je Jiří Svoboda?Jiří Svoboda je podnikatel, který využívá svůj potenciál naplno. Pochází z Náchoda a nyní žije se svou manželkou v poklidné obci nedaleko Prahy. Během svého života stál u mnoha úspěšných projektů. V současnosti se naplno věnuje vlastnímu projektu, na jehož webu se nyní nacházíte, tedy Kurzo.cz, portálu se vzdělávacími kurzy v českém, tak i slovenském prostředí.

Popis

Online nástroje pro podnikání

Prostřednictvím ebooku s názvem "Nástroje pro podnikání" pocházející z autora Jiřího Svobody získáte obsáhlý seznam užitečných internetových nástrojů, které vám pomůžou v podnikání. Seznam těchto nástrojů se zajisté stane Vaším dobrým společníkem na cestě online podnikáním.

Nemusíte perfektně rozumět všemu, stačí používat ty správné nástroje, díky kterým může být vaše práce rychlejší, efektivnější, levnější nebo přehlednější.

Ebook o nástrojí pro podnikatele

Ebook o nástrojích pro podnikatele obsahuje seznam užitečných nástrojů rozdělených do několika kategorií. Tento elektronický seznam je vytvořený tak, abyste se v něm mohli rychle orientovat. Na odkaz s nástrojem pro podnikání stačí kliknout a budete přesměrování na originální stránku, kde si můžete prohlížet vlastnosti nástroje, ceny, reference a další důležité informace.

Pro koho je seznam online nástrojů určen?

Téměř každý z nás musí v online světě provádět velké množství činností, bez kterých se dnešní internetové podnikání neobejde, je tedy dobré, využívat určitý užitečný a efektivní nástroj. Ebook "Nástroje pro podnikání" je vhodný pro všechny, kteří si chtějí pomocí online nástrojů usnadnit své podnikání a šetřit tak svůj drahocenný čas.

Na co se můžete těšit v seznamu online nástrojů pro Vaše podnikání?

Ebook "Nástroje pro podnikání" obsahuje celkem osm stran s cca 200 užitečnými nástroji a jejich přímými odkazy, a to vše bez zbytečné “omáčky“.

Naleznete zde např. nástroje pro:

 • tvorbu internetových bannerů,
 • automatizace reportingu,
 • email marketingové nástroje,
 • pro řízení vztahu se zákazníkem (CRM),
 • zákaznickou péči
 • měření odpracovaného času,
 • provádění A/B testování,
 • tvorbu užitečných ikon,
 • usnadnění, provádění a vyhodnocování webové analytiky,
 • marketingovou automatizaci,
 • sociální sítě,
 • seznam stránek s fotkami pro komerční použití zdarma,
 • seznam stránek s audio-vizuálním materiálem pro komerční použití zdarma,
 • úpravu a vytváření grafiky Vašich webových stránek a mnoho dalších hodnotných nástrojů.

Kdo je Jiří Svoboda?

Jiří Svoboda je podnikatel, který využívá svůj potenciál naplno. Pochází z Náchoda a nyní žije se svou manželkou v poklidné obci nedaleko Prahy. Během svého života stál u mnoha úspěšných projektů. V současnosti se naplno věnuje vlastnímu projektu, na jehož webu se nyní nacházíte, tedy Kurzo.cz, portálu se vzdělávacími kurzy v českém, tak i slovenském prostředí.

Podobné kurzy z kategorie

Video-kurz: 7 strategií, jak mít hvězdný byznys i v této…

0.0%
Odborník v oblasti podnikání Zdeněk Steiner pro Vás připravil prémiový video …

Tajemství, jak vydělávat peníze v MLM

0.0%
Prostřednictvím ebooku se naučíte podnikat v prostředí MLM. Obsahem ebooku …

Jak vydělávat peníze

0.0%
Ebook Vám poskytne inspiraci pro možnosti získání nových zákazníků či návod, …