Raketový webRaketový web0%

Erik Hoffmann Raketový webVideo-kurz s titulem "Raketový web" pocházející od úspěšného podnikatele Erika Hoffmanna Vám prozradí, jak několikanásobně zvýšit objemy Vaších prodejů prostřednictvím jednotlivých technik psychologie prodeje. Uvedené techniky prodeje jsou etického rázu a založené na vlastních zkušeností autora.Pro koho je program “Raketový web“ určen?Online kurz "Raketový web" je určen pro podnikatelské subjekty, které mají vytvořené vlastní webové stránky, ale nedaří se jim přilákat větší množství zákazníků. Je orientován především na běžné podnikatele, nikoli na infopodnikatele.Co získáte v kurzu “Raketový web“?Hlavní myšlenkou tohoto online programu je několikanásobně, 2x, 3x či dokonce 5x zvýšit své prodeje pomocí psychologie prodeje. Erik Hoffmann Vám prozradí, jak se vysloveně dostat zákazníkovi do hlavy, zjistit co potřebuje a po čem touží a následně mu jeho potřebu uspokojit. Uvedené techniky v tomto programu nejsou manipulativního charakteru. V bezplatné části programu na Váš čekají tři videa, ve kterých se dozvíteúčinnou techniku zjištění potřeb, které Váš klient touží uspokojit,deset nejčastějších chyb, které Vaše webové stránky obsahují a návod, jak vytvořit správnou strukturu webu tak, aby Vám přinášela největší množství zákazníků.Obsah placené části nebyl doposud zveřejněn.Kdo je Erik Hoffmann?Tímto kurzem Vás bude provázet odborník Erik Hoffmann, který zde vychází ze své zkušenosti, při které s pomocí uvedených technik psychologie prodeje dosáhl 5x vyššího prodeje na svých prvních webových stránkách.
Cena neuvedena

Popis

Raketový web

Video-kurz s titulem "Raketový web" pocházející od úspěšného podnikatele Erika Hoffmanna Vám prozradí, jak několikanásobně zvýšit objemy Vaších prodejů prostřednictvím jednotlivých technik psychologie prodeje. Uvedené techniky prodeje jsou etického rázu a založené na vlastních zkušeností autora.

Pro koho je program “Raketový web“ určen?

Online kurz "Raketový web" je určen pro podnikatelské subjekty, které mají vytvořené vlastní webové stránky, ale nedaří se jim přilákat větší množství zákazníků. Je orientován především na běžné podnikatele, nikoli na infopodnikatele.

Co získáte v kurzu “Raketový web“?

Hlavní myšlenkou tohoto online programu je několikanásobně, 2x, 3x či dokonce 5x zvýšit své prodeje pomocí psychologie prodeje. Erik Hoffmann Vám prozradí, jak se vysloveně dostat zákazníkovi do hlavy, zjistit co potřebuje a po čem touží a následně mu jeho potřebu uspokojit. Uvedené techniky v tomto programu nejsou manipulativního charakteru. V bezplatné části programu na Váš čekají tři videa, ve kterých se dozvíte

  • účinnou techniku zjištění potřeb, které Váš klient touží uspokojit,
  • deset nejčastějších chyb, které Vaše webové stránky obsahují a
  • návod, jak vytvořit správnou strukturu webu tak, aby Vám přinášela největší množství zákazníků.

Obsah placené části nebyl doposud zveřejněn.

Kdo je Erik Hoffmann?

Tímto kurzem Vás bude provázet odborník Erik Hoffmann, který zde vychází ze své zkušenosti, při které s pomocí uvedených technik psychologie prodeje dosáhl 5x vyššího prodeje na svých prvních webových stránkách.

Podobné kurzy z kategorie

Rozvíjím své podnikání

0.0%
Konzultačně-mentoringový program určený pro ženy s názvem "Rozvíjím své …

Největší mýty o malých firmách

0.0%
Chcete vědět co všechno řeší finanční poradci u menších firem?

Ucelený průvodce podnikání v ebooku "Tahák na úspěšné…

0.0%
Ebook "Tahák na úspěšné podnikání". V ebooku s titulem "Tahák na úspěšné …