Seminář o podnikání "Život na Pravé straně"Seminář o podnikání "Život na Pravé straně"0%

Jiří Mazur Seminář: Život na Pravé straněDne 6.6.2015 v Praze se koná pod vedením Jiřího Mazury seminář na téma "Život na Pravé straně". Na setkání se často setkáte s pojmy - Levá strana (lidí, kteří se osobně rozvíjejí pro získání času, peněz a potenciálu) a Pravá strana (lidé, kteří se rozvíjejí z důvodu využití získaného času, peněz a potenciálu).Pro koho je seminář Jiřího Mazury určen?Červnový seminář je určen především pro podnikatele a živnostníky, kteří se chtějí dozvědět zajímavé informace, vychytávky, rady a tajemství z podnikání na Pravé straně.Obsah semináře “Život na Pravé straně“Hlavním tématem semináře jsou peníze, podnikání a hodnoty, které vytvářejí předpoklady pro spokojený život. Srozumitelnou a zajímavou forumou se dozvíte užitečné postupy a tipy, které stojí za úspěšným podnikáním. Prostřednictvím správných úkonů a myšlení můžete získat svobodu, nezávislost a seberealizaci. Celý seminář “Život na Pravé straně“ je rozdělen do čtyř blokůživot na Pravé straně,13 tajemství z Pravé strany (např. pákové efekty v podnikání, strategické myšlení, VIP síťování na Pravé straně, pravidlo totální koncentrace, používání Avatarů v podnikání), tipy a rady pro cestu na Pravou stranu aworkshop s brainstormingem.K semináři také obdržíte nabytý "SMARTBOOK", který Vám v 50 stranách prozradí konkrétní návod pro cestu na Pravou stranu.Kdo je Jiří Mazur?Autor webináře Jiří Mazur je expert na burzu, online marketing a vzdělávání přes internet. Stane se Vaším průvodcem na cestě k finanční svobodě a nezávislosti. Jiří disponuje bohatým know-how, o které se rád s Vámi podělí.
7 770

Popis

Seminář: Život na Pravé straně

Dne 6.6.2015 v Praze se koná pod vedením Jiřího Mazury seminář na téma "Život na Pravé straně". Na setkání se často setkáte s pojmy - Levá strana (lidí, kteří se osobně rozvíjejí pro získání času, peněz a potenciálu) a Pravá strana (lidé, kteří se rozvíjejí z důvodu využití získaného času, peněz a potenciálu).

Pro koho je seminář Jiřího Mazury určen?

Červnový seminář je určen především pro podnikatele a živnostníky, kteří se chtějí dozvědět zajímavé informace, vychytávky, rady a tajemství z podnikání na Pravé straně.

Obsah semináře “Život na Pravé straně“

Hlavním tématem semináře jsou peníze, podnikání a hodnoty, které vytvářejí předpoklady pro spokojený život. Srozumitelnou a zajímavou forumou se dozvíte užitečné postupy a tipy, které stojí za úspěšným podnikáním. Prostřednictvím správných úkonů a myšlení můžete získat svobodu, nezávislost a seberealizaci. Celý seminář “Život na Pravé straně“ je rozdělen do čtyř bloků

  • život na Pravé straně,
  • 13 tajemství z Pravé strany (např. pákové efekty v podnikání, strategické myšlení, VIP síťování na Pravé straně, pravidlo totální koncentrace, používání Avatarů v podnikání),
  • tipy a rady pro cestu na Pravou stranu a
  • workshop s brainstormingem.

K semináři také obdržíte nabytý "SMARTBOOK", který Vám v 50 stranách prozradí konkrétní návod pro cestu na Pravou stranu.

Kdo je Jiří Mazur?

Autor webináře Jiří Mazur je expert na burzu, online marketing a vzdělávání přes internet. Stane se Vaším průvodcem na cestě k finanční svobodě a nezávislosti. Jiří disponuje bohatým know-how, o které se rád s Vámi podělí.

Podobné kurzy z kategorie

10 dovedností strategického podnikatele

0.0%
Podívejte se jaké vlastnosti a dovednosti by měl mít strategický podnikatel. …

Efektivní vedení lidí na akci "Úspěšný šéf a výkonný…

0.0%
Živé setkání: Úspěšný šéf a výkonný personál. Dne 29.7.2015 od 8:30 hod. se v …

Pište jako copywriter

0.0%
Obsahem tohoto živého setkání je např. internetová stylistika, návod, jak …