Webinář Jiřího Mazura "Jak získat Tajemství z Pravé strany"Webinář Jiřího Mazura "Jak získat Tajemství z Pravé strany"0%

Jiří Mazur Webinář: Jak získat Tajemství z Pravé stranyDne 18.6.2015 od 20:00 hod. se uskuteční webinář na téma "Jak získat Tajemství z Pravé strany", na kterém se dozvíte, jak si zjednodušit Vás život. Celým online živým vysíláním Vás provede zkušený podnikatel Jiří Mazur.Pro koho je webinář “Jak získat Tajemství z Pravé strany“ určen?Webinář Jiřího Mazura je vhodný pro všechny, kteří chtějí ve svém životě učinit podstatný krok k lepšímu životu a využít příležitosti z Pravé strany.Na co se můžete na vysílání “Jak získat Tajemství z Pravé strany“ těšit?Život na Pravé straně je byznysový, praktický a umožňuje jednoduchou cestou otevřít Váš skrytý potenciál. Budou Vám prozrazeny souvislosti, návody a tajemství z Pravé strany. V rámci akce se můžete těšit i na zajímavé hosty, se kterými po krátké videopřednášce proběhne diskuze na ožehavá témata. Na online živém vysílání "Jak získat Tajemství z Pravé strany" se můžete také těšit na anketu a následné slosování o deset knih "Myšlením k bohatství".Kdo je Jiří Mazur?Autor webináře Jiří Mazur je expert na burzu, online marketing a vzdělávání přes internet. Stane se Vaším průvodcem na cestě k finanční svobodě a nezávislosti. Jiří disponuje bohatým know-how, o které se rád s Vámi podělí. 
Za email

Popis

Webinář: Jak získat Tajemství z Pravé strany

Dne 18.6.2015 od 20:00 hod. se uskuteční webinář na téma "Jak získat Tajemství z Pravé strany", na kterém se dozvíte, jak si zjednodušit Vás život. Celým online živým vysíláním Vás provede zkušený podnikatel Jiří Mazur.

Pro koho je webinář “Jak získat Tajemství z Pravé strany“ určen?

Webinář Jiřího Mazura je vhodný pro všechny, kteří chtějí ve svém životě učinit podstatný krok k lepšímu životu a využít příležitosti z Pravé strany.

Na co se můžete na vysílání “Jak získat Tajemství z Pravé strany“ těšit?

Život na Pravé straně je byznysový, praktický a umožňuje jednoduchou cestou otevřít Váš skrytý potenciál. Budou Vám prozrazeny souvislosti, návody a tajemství z Pravé strany. V rámci akce se můžete těšit i na zajímavé hosty, se kterými po krátké videopřednášce proběhne diskuze na ožehavá témata. Na online živém vysílání "Jak získat Tajemství z Pravé strany" se můžete také těšit na anketu a následné slosování o deset knih "Myšlením k bohatství".

Kdo je Jiří Mazur?

Autor webináře Jiří Mazur je expert na burzu, online marketing a vzdělávání přes internet. Stane se Vaším průvodcem na cestě k finanční svobodě a nezávislosti. Jiří disponuje bohatým know-how, o které se rád s Vámi podělí. 

Podobné kurzy z kategorie

Největší mýty o malých firmách

0.0%
Chcete vědět co všechno řeší finanční poradci u menších firem?

Nakopávač

0.0%
Prošli jste nějaký kurz a máte problémy plnit jednotlivé kroky? Ztrácíte …

Podnikatelský koučink

0.0%
Podnikatelské poradenství a koučink v oblasti cílů, plánů, strategií, …