Ucelený průvodce podnikání v ebooku "Tahák na úspěšné podnikání"Ucelený průvodce podnikání v ebooku "Tahák na úspěšné podnikání"0%

Marcela Hrubošová Ebook "Tahák na úspěšné podnikání"V ebooku s titulem "Tahák na úspěšné podnikání" obdržíte jedinečný a ucelený pohled na oblast podnikání. Naleznete zde všechny zásadní informace pro Vaše úspěšné podnikání. Tuto knihu pro Vás připravila Marcela Hrubošová.Pro koho je ebook "Tahák na úspěšné podnikání" určen?Tento titul je vhodný pro začínající podnikatele, kterým poskytne praktické informace pro start podnikání, pro podnikatele, které označujeme jako věčné začátečníky, tzv. pro ty, kteří uvízli v mrtvém bodě a dále pro pokročilé podnikatele, kteří s tímto titulem své podnikání ještě více zefektivní. O publikaci "Tahák na úspěšné podnikání"Tento ebook je doslova skutečným tahákem, který Vás provede Vaším podnikáním. Poskytne Vám praktického průvodce, jak si vybudovat dobře prosperující firmu a zároveň nic podstatného neopomenout. V knize "Tahák na úspěšné podnikání" naleznete také řadu inspirujících osobních podnikatelských příběhů samotné autorky. Tento titul si můžete také zakoupit v tištěné podobě v hodnotě 299 Kč s 10% DPH.O autorce titulu "Tahák na úspěšné podnikání"Tento titul s komplexním pohledem na svět podnikání pro Vás připravila Marcela Hrubošová, která během své bohaté kariéry prošla několika profesními pozicemi, na kterých získala mnoho zkušeností. V současné době je svým vlastním pánem a tento titul je ohlédnutím za Marcelinou školou života, kterou si ve svém dosavadním životě prošla. 
199

Popis

Ebook "Tahák na úspěšné podnikání"

V ebooku s titulem "Tahák na úspěšné podnikání" obdržíte jedinečný a ucelený pohled na oblast podnikání. Naleznete zde všechny zásadní informace pro Vaše úspěšné podnikání. Tuto knihu pro Vás připravila Marcela Hrubošová.

Pro koho je ebook "Tahák na úspěšné podnikání" určen?

Tento titul je vhodný pro začínající podnikatele, kterým poskytne praktické informace pro start podnikání, pro podnikatele, které označujeme jako věčné začátečníky, tzv. pro ty, kteří uvízli v mrtvém bodě a dále pro pokročilé podnikatele, kteří s tímto titulem své podnikání ještě více zefektivní.

O publikaci "Tahák na úspěšné podnikání"

Tento ebook je doslova skutečným tahákem, který Vás provede Vaším podnikáním. Poskytne Vám praktického průvodce, jak si vybudovat dobře prosperující firmu a zároveň nic podstatného neopomenout. V knize "Tahák na úspěšné podnikání" naleznete také řadu inspirujících osobních podnikatelských příběhů samotné autorky.

Tento titul si můžete také zakoupit v tištěné podobě v hodnotě 299 Kč s 10% DPH.

O autorce titulu "Tahák na úspěšné podnikání"

Tento titul s komplexním pohledem na svět podnikání pro Vás připravila Marcela Hrubošová, která během své bohaté kariéry prošla několika profesními pozicemi, na kterých získala mnoho zkušeností. V současné době je svým vlastním pánem a tento titul je ohlédnutím za Marcelinou školou života, kterou si ve svém dosavadním životě prošla. 

Podobné kurzy z kategorie

Workshop:Jak vzniká dobrý nápad

0.0%
Na co se zaměřit? Na světě je tolik problémů… Jaká je moje cílová skupina? …

Hvězdný byznys

96.5%
Na konferenci s názvem "Hvězdný byznys" pořádající Zdeňkem Steinerem se …

Webinář: Podnikání z pláže v praxi

0.0%
Webinář na téma "Podnikání z pláže v praxi", pod vedením známé odbornice v …