Nové postupy řízení firmy na akci "Oxfordský kongres pre lídrov"Nové postupy řízení firmy na akci "Oxfordský kongres pre lídrov"0%

Centrum Prosperity Živé setkání: Oxfordský kongres pre lídrovJiž po několikáté se koná akce s názvem "Oxfordský kongres pre lídrov", díky kterému získáte během devíti dnů dostatečný nadhled nad řízením Vaší společnosti či firmy. Seminář se skládá ze dvou hlavních bloků, které se orientují na správnou organizaci podniku a praktickou ukázku uspořádání financí.Pro koho je seminář "Oxfordský kongres pre lídrov" určen?Tato akce je vhodná pro podnikatele, kteří chtějí zefektivnit své podnikání a dozvědět se, jak vypadá standardní organizovaná solventní společnost. O akci "Oxfordský kongres pre lídrov"Na této živé akci se dozvíte všechny potřebné informace nutné pro růst prosperity Vaší společnosti. Získáte nadhled nad Vaší firmou bude Vám tedy zřejmé, které části fungují správně, které nikoli, či které procesy Vám zcela chybějí. Na akci "Oxfordský kongres pre lídrov" se můžete těšit na tato témata:jak motivovat sebe samého,kroky na zvýšení produktivity,úspěšná organizace,time management zcela v novém,vytýčení a následné dosahování cílů,nástroje pro efektivní lídrovství,nástroje pro překonávání finančního stresu,nástroje pro dosahování finanční bezpečnosti čiprincipy prosperity.Celá tato akce je založena na dosáhnutí efektivní výsledků v praxi. Po absolvování obdržíte certifikát, který Vám otevře bránu k pozdějšímu získání mezinárodního certifikátu WISE, který osvědčuje, že Vás podnik je řízen novou administrativní technologií autora L.Rona Hubbarda.O autorovi akce “Oxfordský kongres pre lídrov“Tuto akci pro Vás připravila společnost Centrum Prosperity, jež poskytuje vzdělávací služby majitelům a manažerům v Čechách a na Slovenku. Ve své práci se především zaměřuje na praktické zavádění nových funkčních standardů, které jsou vhodné pro malé, střední i velké organizace. Přináší moderní a funkční technologické postupy pro efektivní řízení podniků v 21. století.
298 931

Popis

Živé setkání: Oxfordský kongres pre lídrov

Již po několikáté se koná akce s názvem "Oxfordský kongres pre lídrov", díky kterému získáte během devíti dnů dostatečný nadhled nad řízením Vaší společnosti či firmy. Seminář se skládá ze dvou hlavních bloků, které se orientují na správnou organizaci podniku a praktickou ukázku uspořádání financí.

Pro koho je seminář "Oxfordský kongres pre lídrov" určen?

Tato akce je vhodná pro podnikatele, kteří chtějí zefektivnit své podnikání a dozvědět se, jak vypadá standardní organizovaná solventní společnost.

O akci "Oxfordský kongres pre lídrov"

Na této živé akci se dozvíte všechny potřebné informace nutné pro růst prosperity Vaší společnosti. Získáte nadhled nad Vaší firmou bude Vám tedy zřejmé, které části fungují správně, které nikoli, či které procesy Vám zcela chybějí. Na akci "Oxfordský kongres pre lídrov" se můžete těšit na tato témata:

  • jak motivovat sebe samého,
  • kroky na zvýšení produktivity,
  • úspěšná organizace,
  • time management zcela v novém,
  • vytýčení a následné dosahování cílů,
  • nástroje pro efektivní lídrovství,
  • nástroje pro překonávání finančního stresu,
  • nástroje pro dosahování finanční bezpečnosti či
  • principy prosperity.

Celá tato akce je založena na dosáhnutí efektivní výsledků v praxi. Po absolvování obdržíte certifikát, který Vám otevře bránu k pozdějšímu získání mezinárodního certifikátu WISE, který osvědčuje, že Vás podnik je řízen novou administrativní technologií autora L.Rona Hubbarda.

O autorovi akce “Oxfordský kongres pre lídrov“

Tuto akci pro Vás připravila společnost Centrum Prosperity, jež poskytuje vzdělávací služby majitelům a manažerům v Čechách a na Slovenku. Ve své práci se především zaměřuje na praktické zavádění nových funkčních standardů, které jsou vhodné pro malé, střední i velké organizace. Přináší moderní a funkční technologické postupy pro efektivní řízení podniků v 21. století.

Podobné kurzy z kategorie

Podnikatelský koučink

0.0%
Podnikatelské poradenství a koučink v oblasti cílů, plánů, strategií, …

Čtyři recepty na úspěch v podnikání

0.0%
4 podnikatelé prozradí divákům webináře své know how, které je dovedlo k …

Rozsáhlá databáze s “Kontakty na firmy“

0.0%
Kontakt na firmy. Nástroj "Kontakt na firmy" představuje rozsáhlé databáze …