Užitečné informace v ebooku "Vedení lidí a time management"Užitečné informace v ebooku "Vedení lidí a time management"0%

Jiří Svoboda Ebook: Vedení lidí a time managementPůsobíte-li na vedoucích pozicích, jistě Vás zaujme ebook s titulem "Vedení lidí a time management", ve kterém se zaměříte na tuto oblast podnikatelských aktivit. Tento titul pro Vás připravil online marketér Jiří Svoboda. Pro koho je určen ebook "Vedení lidí a time management"Titul je vhodný zejména pro podnikatele, kteří chtějí sofistikovanějšími způsoby vést své podřízené. Díky tomuto ebooku také lépe pochopí jejich myšlení a jednání.O ebooku "Vedení lidí a time management"V tomto ebooku jehož stěžejním tématem je vedení lidí a time management se zaměříte na několik podstatných témat. Dozvíte se více o tzv. syndromu vyhoření, tedy o citovém a mentálním vyčerpáním související s vykonáváním prácovní činnosti. Odhalíte jeho nejčastější příznaky a tipy pro jejich snadné zvládání.K oblasti vedení lidí a time managemnt neodmyslitelně patří plánování a efektivní delegování pracovních činností, kterým je v této publikaci taktéž věnován prostor. Dále se zde setkáte s kapitolami, které pojednávají o Paretově principu, životních hodnotách a oknu priorit. Kromě užitečných informací na Vás čekají praktické úkoly spojené s touto oblastí podnikání.  O autorovi titulu “Vedení lidí a time management“Jiří Svoboda je podnikatel, který využívá svůj potenciál naplno. Pochází z Náchoda a nyní žije se svou manželkou v poklidné obci nedaleko Prahy. Během svého života stál u mnoha úspěšných projektů. V současnosti se naplno věnuje vlastnímu projektu, na jehož webu se nyní nacházíte, tedy Kurzo.cz, portálu se vzdělávacími kurzy v českém, tak i slovenském prostředí.

Popis

Ebook: Vedení lidí a time management

Působíte-li na vedoucích pozicích, jistě Vás zaujme ebook s titulem "Vedení lidí a time management", ve kterém se zaměříte na tuto oblast podnikatelských aktivit. Tento titul pro Vás připravil online marketér Jiří Svoboda.

Pro koho je určen ebook "Vedení lidí a time management"

Titul je vhodný zejména pro podnikatele, kteří chtějí sofistikovanějšími způsoby vést své podřízené. Díky tomuto ebooku také lépe pochopí jejich myšlení a jednání.

O ebooku "Vedení lidí a time management"

V tomto ebooku jehož stěžejním tématem je vedení lidí a time management se zaměříte na několik podstatných témat. Dozvíte se více o tzv. syndromu vyhoření, tedy o citovém a mentálním vyčerpáním související s vykonáváním prácovní činnosti. Odhalíte jeho nejčastější příznaky a tipy pro jejich snadné zvládání.

K oblasti vedení lidí a time managemnt neodmyslitelně patří plánování a efektivní delegování pracovních činností, kterým je v této publikaci taktéž věnován prostor. Dále se zde setkáte s kapitolami, které pojednávají o Paretově principu, životních hodnotách a oknu priorit. Kromě užitečných informací na Vás čekají praktické úkoly spojené s touto oblastí podnikání. 

O autorovi titulu “Vedení lidí a time management“

Jiří Svoboda je podnikatel, který využívá svůj potenciál naplno. Pochází z Náchoda a nyní žije se svou manželkou v poklidné obci nedaleko Prahy. Během svého života stál u mnoha úspěšných projektů. V současnosti se naplno věnuje vlastnímu projektu, na jehož webu se nyní nacházíte, tedy Kurzo.cz, portálu se vzdělávacími kurzy v českém, tak i slovenském prostředí.

Podobné kurzy z kategorie

Podnikatelé v akci

0.0%
Webinář Davida Kirše o EmailAcademy a úspěšných podnikatelích.

Strategické řízení nákupu a strategie nákupu

0.0%
Na semináři se seznámíte s osvědčenými dovednostmi, které jsou nutné pro …

Webinář: Hvězdný byznys

0.0%
Záznam webináře s názvem "Hvězdný byznys" pořádaný Zdeňkem Steinerem za …