Nejlepší emailové předměty marketérů, které zaručeně zvýší prodejeNejlepší emailové předměty marketérů, které zaručeně zvýší prodeje0%

Jiří Svoboda Ebook: Nejlepší emailové předměty marketérů, které zaručeně zvýší prodejeZabýváte-li se v práci psaním emailové komunikace, jistě Vás zaujme a potěší ebook na téma "Nejlepší emailové předměty marketérů, které zaručeně zvýší prodeje", ve kterém se na tuto oblast podíváte podrobněji. Publikaci pro Vás připravil Jiří Svoboda, který se specializuje na výkonost a efektivitu v podnikání.FAKTAZískáte ebook "Jak dobře psát emailové předměty"Získáte více než 500 emailových předmětůPro koho je ebook přínosnýTitul z oblasti firemní korespondence je určen pro podnikatele, kteří chtějí psát neodolatelné emailové předměty a zvýšit tak otevíratelnost. O ebooku "Nejlepší emailové předměty marketérů, které zaručeně zvýší prodeje"Předmět emailu je jednou z nejdůležitějších věcí při emailové komunikaci. Adresát jej vidí jako první, proto je nutné, aby ho náležitě zaujal a přesvědčil k rozkliknutí. V tomto titulu získáte mnoho informací pro jeho vylepšení a zároveň ukázky, jak to má v praxi vypadat. Konkrétně v publikaci "Nejlepší emailové předměty marketérů, které zaručeně zvýší prodeje" se zaměříte tykání vs. vykání,emailové adresy pro odesílání emailů,tipy pro efektivní předměty emailů,praktické ukázky čiúkoly pro ověření získaných znalostí.O autorovi ebooku: Jiří SvobodaJiří Svoboda byl členem realizačního týmu v kampani EmailAcademy Premium a tak měl velmi blízko k celé kampani, jejím číslům a jednotlivým krokům.Podnikatel a konzultant zabývající se efektivním internetovým marketingem. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých internetových nástrojů, které usnadňují život podnikatelům. V podnikání se orientuje na výsledek a budování důvěryhodnosti a zákaznické spokojenosti.

Popis

Ebook: Nejlepší emailové předměty marketérů, které zaručeně zvýší prodeje

Zabýváte-li se v práci psaním emailové komunikace, jistě Vás zaujme a potěší ebook na téma "Nejlepší emailové předměty marketérů, které zaručeně zvýší prodeje", ve kterém se na tuto oblast podíváte podrobněji. Publikaci pro Vás připravil Jiří Svoboda, který se specializuje na výkonost a efektivitu v podnikání.

FAKTA

  1. Získáte ebook "Jak dobře psát emailové předměty"
  2. Získáte více než 500 emailových předmětů

Pro koho je ebook přínosný

Titul z oblasti firemní korespondence je určen pro podnikatele, kteří chtějí psát neodolatelné emailové předměty a zvýšit tak otevíratelnost.

O ebooku "Nejlepší emailové předměty marketérů, které zaručeně zvýší prodeje"

Předmět emailu je jednou z nejdůležitějších věcí při emailové komunikaci. Adresát jej vidí jako první, proto je nutné, aby ho náležitě zaujal a přesvědčil k rozkliknutí. V tomto titulu získáte mnoho informací pro jeho vylepšení a zároveň ukázky, jak to má v praxi vypadat. Konkrétně v publikaci "Nejlepší emailové předměty marketérů, které zaručeně zvýší prodeje" se zaměříte

  • tykání vs. vykání,
  • emailové adresy pro odesílání emailů,
  • tipy pro efektivní předměty emailů,
  • praktické ukázky či
  • úkoly pro ověření získaných znalostí.

O autorovi ebooku: Jiří Svoboda

  • Jiří Svoboda byl členem realizačního týmu v kampani EmailAcademy Premium a tak měl velmi blízko k celé kampani, jejím číslům a jednotlivým krokům.
  • Podnikatel a konzultant zabývající se efektivním internetovým marketingem. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých internetových nástrojů, které usnadňují život podnikatelům. V podnikání se orientuje na výsledek a budování důvěryhodnosti a zákaznické spokojenosti.

Podobné kurzy z kategorie

Návod na úspěšné podnikání

0.0%
Se Zdeňkem Steinerem a Pavlem Farou zjistíte jak podnikat a být svým vlastním …

Totální zlom

0.0%
Pavel ŘÍha a Tomáš Lukavec společně přináší velký vzdělávací program Totální …

Vše o marketingu na Facebooku

0.0%
Znáte všechny možnosti a způsoby, jak se prezentovat na facebooku? Co je …