Pořád pracuji a nemám čas na sebe. Jak pracovat efektivně? Koučovací program EfektivitaPořád pracuji a nemám čas na sebe. Jak pracovat efektivně? Koučovací program Efektivita0%

Simona Bodláková Koučovací program Efektivita je určený zejména začínajícím podnikatelům, manažerům a ženám po návratu do zaměstnání z rodičovské dovolené. Je zaměřený na to, jak si nastavit práci s časem tak, aby bylo dost času a energie na to důležité, aby jednotlivé činnosti měly tolik prostoru, kolik si zaslouží a zbyl Vám čas i na sebe a na koníčky. Díky tomu, že se jedná o individuální práci, budete odcházet s jasným plánem, který reflektuje Vaši situaci a Vaše potřeby. Program je možné absolvovat formou osobní schůzky v Praze nebo po Skype.
9 000

Popis

Koučovací program Efektivita je určený zejména začínajícím podnikatelům, manažerům a ženám po návratu do zaměstnání z rodičovské dovolené. Je zaměřený na to, jak si nastavit práci s časem tak, aby bylo dost času a energie na to důležité, aby jednotlivé činnosti měly tolik prostoru, kolik si zaslouží a zbyl Vám čas i na sebe a na koníčky. Díky tomu, že se jedná o individuální práci, budete odcházet s jasným plánem, který reflektuje Vaši situaci a Vaše potřeby. 

Program je možné absolvovat formou osobní schůzky v Praze nebo po Skype.

Podobné kurzy z kategorie

Cesta finančního poradce k milionové praxi

0.0%
Radoslav Černý ve své knize s titulem "Cesta finančního poradce k milionové …

Návod na správné nastavení PPC kampaní. Ebook: Strategie k…

94.1%
Využití PPC reklamy při affiliate propagaci aneb jak proměnit každou korunu v …
890 Kč

Internet chytře

0.0%
"V rámci rozhodování o podobě Vašeho webu můžete strávit hodiny a výsledek …