Pořád pracuji a nemám čas na sebe. Jak pracovat efektivně? Koučovací program EfektivitaPořád pracuji a nemám čas na sebe. Jak pracovat efektivně? Koučovací program Efektivita0%

Simona Bodláková Koučovací program Efektivita je určený zejména začínajícím podnikatelům, manažerům a ženám po návratu do zaměstnání z rodičovské dovolené. Je zaměřený na to, jak si nastavit práci s časem tak, aby bylo dost času a energie na to důležité, aby jednotlivé činnosti měly tolik prostoru, kolik si zaslouží a zbyl Vám čas i na sebe a na koníčky. Díky tomu, že se jedná o individuální práci, budete odcházet s jasným plánem, který reflektuje Vaši situaci a Vaše potřeby. Program je možné absolvovat formou osobní schůzky v Praze nebo po Skype.
9 000

Popis

Koučovací program Efektivita je určený zejména začínajícím podnikatelům, manažerům a ženám po návratu do zaměstnání z rodičovské dovolené. Je zaměřený na to, jak si nastavit práci s časem tak, aby bylo dost času a energie na to důležité, aby jednotlivé činnosti měly tolik prostoru, kolik si zaslouží a zbyl Vám čas i na sebe a na koníčky. Díky tomu, že se jedná o individuální práci, budete odcházet s jasným plánem, který reflektuje Vaši situaci a Vaše potřeby. 

Program je možné absolvovat formou osobní schůzky v Praze nebo po Skype.

Podobné kurzy z kategorie

Webinář: Podnikání z pláže v praxi

0.0%
Webinář na téma "Podnikání z pláže v praxi", pod vedením známé odbornice v …

Milionová příležitost 2

0.0%
Udělejte si takové jméno, že vám zákazníci budou volat sami aniž byste je …

Superproduktivita a efektivní práce na PC

0.0%
Kurz Vám poskytne spoustu tipů pro produktivní a efektivní práci. Obsahem jsou …