Pořád pracuji a nemám čas na sebe. Jak pracovat efektivně? Koučovací program EfektivitaPořád pracuji a nemám čas na sebe. Jak pracovat efektivně? Koučovací program Efektivita0%

Simona Bodláková Koučovací program Efektivita je určený zejména začínajícím podnikatelům, manažerům a ženám po návratu do zaměstnání z rodičovské dovolené. Je zaměřený na to, jak si nastavit práci s časem tak, aby bylo dost času a energie na to důležité, aby jednotlivé činnosti měly tolik prostoru, kolik si zaslouží a zbyl Vám čas i na sebe a na koníčky. Díky tomu, že se jedná o individuální práci, budete odcházet s jasným plánem, který reflektuje Vaši situaci a Vaše potřeby. Program je možné absolvovat formou osobní schůzky v Praze nebo po Skype.
9 000

Popis

Koučovací program Efektivita je určený zejména začínajícím podnikatelům, manažerům a ženám po návratu do zaměstnání z rodičovské dovolené. Je zaměřený na to, jak si nastavit práci s časem tak, aby bylo dost času a energie na to důležité, aby jednotlivé činnosti měly tolik prostoru, kolik si zaslouží a zbyl Vám čas i na sebe a na koníčky. Díky tomu, že se jedná o individuální práci, budete odcházet s jasným plánem, který reflektuje Vaši situaci a Vaše potřeby. 

Program je možné absolvovat formou osobní schůzky v Praze nebo po Skype.

Podobné kurzy z kategorie

Rozsáhlá databáze s “Kontakty na firmy“

0.0%
Kontakt na firmy. Nástroj "Kontakt na firmy" představuje rozsáhlé databáze …

Jak začít inovovat právě teď

0.0%
Vojtěch Kouba přináší know-how v oblasti inovace a doporučuje 4 strategie pro …

Doprovodný webinář ke kurzu "Manažerské Impulzy"

0.0%
Webinář: Manažerské Impulzy. V záznamu doprovodného webináře k produktu …