Efektivní vedení lidí na akci "Úspěšný šéf a výkonný personál"Efektivní vedení lidí na akci "Úspěšný šéf a výkonný personál"0%

Centrum Prosperity Živé setkání: Úspěšný šéf a výkonný personálDne 29.7.2015 od 8:30 hod. se v Slovenské obchodní a průmyslové komoře v Žilině uskuteční přednáška na téma "Úspěšný šéf a výkonný personál", ve které se zaměříte na efektivní práci s lidmi. Tuto akci pro Vás připravila společnost Centrum Prosperity.Pro koho je setkání na téma "Úspěšný šéf a výkonný personál" určenoTato akce je vhodná především pro vedoucí pracovníky, kteří chtějí zvýšit výkon svých podřízených pracovníků pomocí správného vedení.O akci "Úspěšný šéf a výkonný personál"Na této přednášce Vás čeká několik zajímavých témat z oblasti efektivního vedení lidí. Konkrétně bude řeč o těchto oblastechvýběr pracovníků s přesným postupem,spravedlivé odměňování a užitečné nástroje pro sledování materiálního konečného výsledku práce,návod na zvýšení produktivity,efektivní realizace managementu,zvyšování výkonu čitři nezbytné faktory pro dosáhnutí úspěchu v podnikání.O autorovi přednášky "Úspěšný šéf a výkonný personál"Tuto akci pro Vás připravila společnost Centrum Prosperity, jež poskytuje vzdělávací služby majitelům a manažerům v Čechách a na Slovenku. Ve své práci se především zaměřuje na praktické zavádění nových funkčních standardů, které jsou vhodné pro malé, střední i velké organizace. Přináší moderní a funkční technologické postupy pro efektivní řízení podniků v 21. století.
2 466

Popis

Živé setkání: Úspěšný šéf a výkonný personál

Dne 29.7.2015 od 8:30 hod. se v Slovenské obchodní a průmyslové komoře v Žilině uskuteční přednáška na téma "Úspěšný šéf a výkonný personál", ve které se zaměříte na efektivní práci s lidmi. Tuto akci pro Vás připravila společnost Centrum Prosperity.

Pro koho je setkání na téma "Úspěšný šéf a výkonný personál" určeno

Tato akce je vhodná především pro vedoucí pracovníky, kteří chtějí zvýšit výkon svých podřízených pracovníků pomocí správného vedení.

O akci "Úspěšný šéf a výkonný personál"

Na této přednášce Vás čeká několik zajímavých témat z oblasti efektivního vedení lidí. Konkrétně bude řeč o těchto oblastech

  • výběr pracovníků s přesným postupem,
  • spravedlivé odměňování a užitečné nástroje pro sledování materiálního konečného výsledku práce,
  • návod na zvýšení produktivity,
  • efektivní realizace managementu,
  • zvyšování výkonu či
  • tři nezbytné faktory pro dosáhnutí úspěchu v podnikání.

O autorovi přednášky "Úspěšný šéf a výkonný personál"

Tuto akci pro Vás připravila společnost Centrum Prosperity, jež poskytuje vzdělávací služby majitelům a manažerům v Čechách a na Slovenku. Ve své práci se především zaměřuje na praktické zavádění nových funkčních standardů, které jsou vhodné pro malé, střední i velké organizace. Přináší moderní a funkční technologické postupy pro efektivní řízení podniků v 21. století.

Podobné kurzy z kategorie

Jak vydělávat peníze

0.0%
Ebook Vám poskytne inspiraci pro možnosti získání nových zákazníků či návod, …

Jak vydělat peníze

0.0%
Zjistěte jak vydělávat jinak než tvrdou prací a to tím, co vás baví.

Totální zlom

0.0%
Pavel ŘÍha a Tomáš Lukavec společně přináší velký vzdělávací program Totální …